La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1389 Culés

0

Mamy dwóch wspaniałych piłkarzy (Dembele i Coutinho). Grać może tylko jeden. Wątpię że któryś z nich będzie chciał siedzieć na ławce. Jak myślicie czy możemy stracić któregoś z nich ?

35

@MrArthur8 Mogą grać obaj, ale Valverde jeszcze tego nie wie

1

@MrArthur8 Przecież jakby tak było to nie sprowadzalibyśmy Coutinho mając Dembele, Cou tu został sprowadzony by grać na pozycji Iniesty.

1

@MrArthur8 Dembele przyszedł w miejsce Neymara, odszedł też Iniesta w którego miejsce może grać Coutinho. Nie wiem jak tu nie widać miejsca dla dwóch zawodników?

0

@Gaucho Uwierz mi że ja też tego nie wiem.

1

@Striker I się najprawdopodobniej nie dowie, więc pewnie jeden z nich odpuści i odejdzie ;) Bo Valverde woli stawiać na Arthura Busq i Rakiticia w środku pola ;)

konto usunięte

0

@Gaucho Jeśl i masz środek Rakitic Busquets Vidal Arthur to może być ciężko o miejsce dla Cou w środku tym bardziej, że Coutinho jak gra bliżej linii to wydaje mi się że gra lepiej.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?