La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1571 Culés

0

Moi drodzy spotkanie firmowe nie udało się wymigać. Graliśmy taki koncert czy Espanyol tak dołuje? Sorki nie mam czasu teraz przeglądać komentarzy :(

1

@Bykunn w skrócie Messi show, ale inni też bdb :)

8

@Bykunn Messi, Dembele, Rakitic i Vidal elegancko, ale Messi kosmiczny.
Espanyol też swoje zawalił bo tyle co strat notowali to absurd, ale to była ich 4 porażka z rzędu, są w fatalnej formie.

1

@Bykunn Jak dla mnie w większości koncert. Choć prawdziwy koncert zagrał Messi. Na początku II połowy oczywiście Barcelona "musiała" się trochę cofnąć, ale to niestety standard, że się czasem cofamy i oddajemy inicjatywę...
Tak czy inaczej wg. mnie bardzo dobry mecz całej drużyny, a szczególnie cudny Messiego.

1

@macio_944 Muszę znaleźć gdzieś powtórkę całości. Dzięki chłopaki :)

1

@Bykunn Jak planujesz obejrzeć i nie wiesz gdzie, to szukaj na fullamatchesandshows albo na replaymatches ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?