La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1063 Culés

1

https://www.futbin.com/19/squad/2858502
Taki skład chciałbym na Totki
-Vidal na pozycji Busiego to średni pomysł (ale ktoś musi odciazyc styranego Busiego) ale chciałbym, żeby Cou znowu został sprawdzony w pomocy. Jeszcze moglby tam zagrac Oriol, ale z nim sklad bylby zbyt eksperymentalny (choć i tak jest)
-Alena jak nie teraz to kiedy?
-Dembele, wolalbym, zeby w tej formie byl karany finansowo
-Na prawym ŚO chcialbym Chumiego (jest inny bo nie ma karty)
-W tym meczu nawet Valdi o ile nie bedzie wstydliwego wyniku moze pozwolic sb na zmiany w okolicach 45 minuty
Np. Puig za Cou i Miranda za mocno eksplaotowanego Albe
-Pomoc ogolnie jest zbyt ofensywna i sklad eksperymentalny, ale po to sa takie mecze
Grafika jest na domyślu takze nie jęczcie ze tylko 3 na lawie itp. A Ty co bys zmienil i dlaczego? xD

1

@szymon6847 Radzę zapoznać się z powołaniami :D

0

@zadafcb Fakt, nie patrzyłem, ale to i tak jest skład taki jaki ja chciałbym, a zmiana w 45 min u Valverde jest rzadko spotykana :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?