- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1167 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
14
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
59 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1167 Culés
10
O ludzie z komentarzy na Onecie dostali gdzieś zatrudnienie xD
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_9v773pfR9yeD6s8SuAq0N32nSAeD0wq8.jpg
0
@sebasek99 Zawsze można przejść na jasną stronę mocy
0
@Gomola Są tylko szare strony :/
16
@sebasek99 Takie pisanie ma nawet sens, kiedy litery między nawiasami też układają się w coś co ma znaczenie. No tutaj nie pykło :D
1
@Bykunn Jak to? Pan S.T (dali inicjały, by się na pasku zmieściło) Muna przyjeżdża do Warszawy.
1
@Bykunn To nie widzisz znaczenia i sensu to współczuje
3
@Gomola Wytłumacz mi proszę znaczenie słowa "Stmuna"
0
@sebasek99 No ktoś dostał pochwałkę od Pana prezesa za taki tytuł :)
0
@Bykunn Zły trop. Tu chodziło o PO i KO
8
@Gomola Widzę, że dalej nie rozumiesz ;) To co autor chciał przekazać jest prostacko jasne. Tylko nie o to chodzi w takich "zagadkach"
0
@Bykunn Sam się już zakiwałeś. Przekaz jest prosty i czytelny i na dodatek prawdziwy. PO+KO= POstKOmuna
10
@Gomola Mordo, nie brnij w to, bo nie masz racji. Pozostałe litery, które nie są w nawiasie tworzą jakiś dziwny wyraz, którego znaczenia nie znam, Ty pewnie też nie.
0
@mrboom Mordo,to się zdziwisz, dla mnie znaczenie i sens tego słowa dowodzi o degrengoladzie systemu edukacji w III RP
1
@Gomola To co znaczy ST i MUNA? Bo taki zabieg, jaki jest stosowany w tym pasku, ma sens, tylko, jak wyraz w którym "zabierane" jest wyrażenie poprzez nawias nadal tworzy sensowne wyrażenie po tym wycięciu.
0
@sebasek99 Boże widzisz i nie grzmisz. Eksperci mają rację, mówiąc o powrocie analfabetyzmu wtórnego. A jakie może mieć znaczenie układ liter w słowie ST MUNA ŻADEN!!!!!!! i nie ma ZNACZENIA!!! Powtarzam przekaz jest prosty i czytelny
4
@Gomola Uspokój i przyznaj się do błędu. Nagłówek jest błędnie skonstruowany. Jak pisałem wcześniej - między i po nawiasach musi być zbitka liter mająca jakiś sens. Inaczej ten zabieg jest niepełny. Tak jakby w porównaniu zabrakło rzeczy do której coś jest porównywane.
A to, że mimo tego błędu przekaz jest czytelny nic nie zmienia w tej kwestii. Tekst w którym zadziała się ortograficzna masakra nadal można zrozumieć, ale to nie czyni z niego dobrej lektury.