La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1454 Culés

1

Młody brat dostał używanego Xboxa 360, w związku z tym mam do was pytanie, bo ja zawsze tylko na PC grałem. Jak np. kupie sobie grę FIFA 19 to mogę grać przez internet czy muszę jeszcze oprócz tego jakiś abonament wykupić? Wytłumaczy ktoś jak to działa ten Xbox gold?

0

@WiernyKibic111 Jakbyś to pytanie wpisał w google, to odpowiedź byś miał w tym samym momencie.

0

@WiernyKibic111 Jesteś pewien, że to xbox 360, a nie One?

0

@PatrychoO Tak 360.

0

@MesQueUnClub_87 No właśnie nie, wpisałem i nic o tym nie znalazłem

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@WiernyKibic111 Wpisałem w google, pierwsze z brzegu, odpowiedź "Musisz mieć wykupiony abonament Xbox Live Gold - najtaniej kupic kod w sklepach lub na Allegro. Cena to około 130 zł za rok lub 50 zł za 3 miesiące."

7

@WiernyKibic111 nie kupuj fify na x360, od tego zacznijmy, totalnie nieoplacalne.

2

@WiernyKibic111 Fifa 19 na x360 nie różni się niczym od fify 2016 tylko są składy zaktualizowane ;) Nawet na pudełku Ci pisze.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?