- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 959 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 959 Culés
6
Ciekaw jestem jak Depay zaprezentuje się w meczu z nami w LM. Dla mnie to główny kandydat na zastąpienie Suareza
0
@DaPi Nie widziałem zbyt dużo meczów Depaya, myślisz, że odnalazłby się w naszym stylu gry?
15
@DaPi To raczej nie jest zbyt dobry wybór. Jako środkowy napastnik w tym sezonie wystąpił w 13 spotkaniach, gdzie strzelił 3 gole i zanotował 5 asyst. Trochę średnio. Lepiej wygląda jako lewy napastnik czy ofensywny pomocnik. Dodatkowo mówi się, że jest nieregularny i w wielu meczach znika lub nie gra na 100%.
1
@ViscaBarca123 W tamtym sezonie w 36 meczach ligi miał 19 bramek i 13 asyst bodajże, ale tak jak napisałeś miewa gorsze momenty i znika, ale też są te lepsze momenty w których potrafi kilka meczów pod rząd strzelać bramki. Moim zdaniem zależy to też często od kolegów z zespołu. W Barcie jeszcze teraz by miał przy sobie Coutinho, Dembele, Busi, Alba i przede wszystkim Messiego przy którym tak na prawdę każdy staje się lepszym piłkarzem. To by mogło mu pomóc. Piłkarz uniwersalny bo zagra i na lewym skrzydle i na napadzie oraz jako właśnie ŚPO. Myślę, że w LL mógłby sobie poradzić. Też za bardzo nie ma kogo ściągnąć bo taki Kane jest kotem w PL, ale czy dałby radę gdzieś indziej poza Anglią? Wątpię. Do tego Spurs zażyczyliby za niego sobie grubo ponad 100 baniek. Icardi to sam nie wiem. Mbappe to jest nierealny transfer z powodu takiego, że gra w PSG. Jesus? Chłopak też ostatnimi czasy nie ma najlepszego okresu. Griezmann to temat zamknięty. Jeszcze jest Firmino, ale sytuacja podobna jak z Kanem jeśli chodzi o cenę. Jest wiele bardzo dobrych nazwisk na zastępce Luisa, ale ilu z nich jest realnym transferem? Bardzo mało.