La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1517 Culés

8

Adrien Rabiot odrzucił ofertę Tottenhamu, ponieważ uważa, że to zbyt niski poziom dla niego. (ESPN)

4

@szkutnik91 xD Chyba za niski poziom kasy dla jego mamusi vel"tata Neymara w spódnicy".

26

@szkutnik91 Mam przeogromną nadzieję, że zarząd Barcelony jednak zmieni swój kurs na kogoś innego niż Rabiot. On sam, jeśli wierzyć tym informacjom, zachowuje się jakby był co najmniej na poziomie Cristiano, a tak naprawdę to (jak dla mnie) gorsza wersja Rakitica. Dobry piłkarz, ale nie (!) na taki klub jak Barcelona. My potrzebujemy piłkarzy finezyjnych, z błyskiem, a nie kolejnych rzemieślników. Pomijam już absurdalność sytuacji z mamą. Stanowcze nie.

0

@szkutnik91 Ogólnie Rabiot to naprawdę bardzo dobry piłkarz i w sumie jak chce się jeszcze rozwijać i osiągać sukcesy to rzeczywiście Tottenham nie jest drużyną marzeń. Można się śmiać, że PSG to drużyna szejka i takie tam ale jest bardzo mocna i ma renomę na świecie. Ci wszyscy co nazywają go drugim Gomesem to chyba nie widzieli jak gość gra. Jeżeli przyjdzie za darmo lub za nie dużą sumą uznam to za duży sukces klubu.

0

@macio_944 Chyba raczej lepsza wersja Rakiticia.

konto usunięte

2

@macio_944 Co Wy macie z tą matką? Ona jest agentem, a agent ma zadanie wynegocjować jak najlepsze warunki dla zawodnika, którego reprezentuje.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?