La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1569 Culés

0

Lepiej jechać w marcu na mecz Barca - Lyon w LM czy jechać w kwietniu na Barca - Atletico Madryt?

9

@KaJoFCB Barca Atletico moze byc bardzo nieatrakcyjnym meczem z punktu widzenia ogladania wielu pieknych akcji itp wiec miedzy tymi spotkaniami ja bym wybral Lyon

0

@KaJoFCB Chyba Barca Atletico, ale to bedzie taktyczny mecz, jak wolisz prawdopodobne widowisko, to LM, jak sam mecz bedzie CB ciekawil, to Atletico.

0

@Rewolucja123 A pogoda w Barcelonie w marcu, a kwietniu?

0

@KaJoFCB Najlepoej wybrac 6 dniowy pobyt w Barcelonie i mecz ligi oraz lihi mistrzów.

0

@KaJoFCB Tego nie wiem, ja planuje na start ligowy, ew. wrzesien, jeszcze nic nie sprawdzalem.

0

@ZelekBARCA Ja chciałem jechać z FCBP. Na mecz Barca - Lyon są 2 noclegi, a na Atletico są 3 noclegi.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?