La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1538 Culés

0

Ależ bardzo mądra wypowiedź na angielskim Eleven na temat obecnej sytuacji Realu. Strasznie ogarnięty komentator

konto usunięte

0

@Bykunn Możesz przybliżyć?

0

@Bykunn Co powiedział? O braku transferów w lecie 2018? Bo według mnie, to przede wszystkim zaważyło ich sytuacji.

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Witekk10 Między innymi. Niestety nie powiem wszystkiego bo mówił dobre kilka minut. Generalnie o powodach dla których Real jest taki słaby. Trochę oczywistości, na temat braku transferów, nie zastąpienia Ronaldo, kiszenia kasy na Neymara/Mbappe/Hazarda a wcale może do tego nie dojść. Za duża presja na Viniciusie, a to dopiero dzieciak, nie pociągnie drużyny. Bardzo słaba forma niektórych zawodników, Modric, Marcelo, Varane. Za mało koncentracji, wrzucenie na minę Solariego i spieprzenie mu początku kariery, kompletnie nie z Jego winy.
No i że możemy mówić, że były w historii różne przypadki, 8 punktów straty i liga wygrana itd ale że to głupoty, nie ma się co łudzić. Liga jest skończona, w takiej formie LM też niedługo się skończy

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?