La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1561 Culés

konto usunięte

14

Narzekanie w roku 2019 na wszystko związane z Barceloną można uznać za rozpoczęte. :) Ja osobiście doceniam to zwycięstwo, bo ten mecz był momentami bardzo brutalny, a poza tym Getafe ma bardzo dobrą defensywę o czym było napisane w artykułach. Druga połowa może nie była tak dobra jak pierwsza, pojawiały się proste błędy, ale kto ich nie popełnia. Zwyciężyliśmy na rozpoczęcie nowego roku i trzeba się cieszyć. Nie rozumiem co niektórych. Rakiticia i Roberto trzeba się czepić dla zasady. Oni mogliby we 2 wygrać z City czy Liverpoolem, a i tak zostaliby zjechani z góry na dół. Czepcie się Alby, który moim zdaniem był dzisiaj najgorszy na boisku. Vidal też nie zachwycał, chociaż on przynajmniej stara się walczyć do końca.

0

@student97r Daj im se ponarzekać ;) To jest pomeczowy rytuał co niektórych tutaj ;)
VeB!

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?