- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1498 Culés
Gorące dyskusje
Batys
9
Hahaha z tymi 150 mln za tego ciapaka to ich chyba zdrowo powaliło jeśli to prawda.
30 odpowiedzi
Kgorecki2500
6
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Conradxc
7
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1498 Culés
2
Przyznam że w Vidala zapatrzony jestem jak w laurkę. W Juve grał jako klasyczny „6” box-to-box, w Bayernie nieco wyżej chociaż zdarzało mu się grać również na ŚPD, u nas ŚPO. Piłkarz w środku pola tak dobitnie kompletny że czapki z głów, naprawdę nie mogę się w tym roku doczekać LM ponieważ pierwszy raz od dawna (kiedy?) mamy w pomocy kogoś kto trawę będzie gryzł, przy tym piłki dobrze rozrzucał i dogrywał a może nawet coś strzeli. Brakujący rok temu element. Paulinho miał przebłyski, ale zawodnik bez porównania słabszy i mniej intensywnie grający niż Arturo!
1
@iFrontier W tym miejscu dodam że jestem absolutnie przekonany, że drużyna była niezbilansowana we wrześniu z Coutinho przez obecność dwóch statycznych pivotów. Moim zdaniem optymalne ustawienie pomocy to Busi/Rakitic - Arturo - Cou i jeśli tylko Valverde tego spróbuje to musi wypalić.
1
@iFrontier Nie do końca się zgadzam. Oczywiście Vidal wykonuje kawał dobrej roboty, ale uważam że o wynikach na początku sezonu decydowalo więcej czynników. Przede wszystkim w dramatycznej formie był Pique i Roberto, Ter Stegen też nie błyszczał. Busquets cały czas przeplata lepsze mecze gorszymi, Suarez kopał się po czole, Dembele też nie wyglądał najlepiej. Trochę to wszystko zostało wrzucone na Coutinho, A w sumie chłopak nie grał najgorzej. Do tego moim zdaniem pomysł z wystawieniem jednocześnie na lewej stronie Dembele i Cou był kompletnie nietrafiony. Było strasznie ciasno, do tego wchodził Alba i Messi schodzący na klepke. Rywale zagęszczali ten sektor boisko przez co wyglądało to dosyć średnio. A prawa strona była pusta i niewykorzystana. Zagrajmy tak jak piszesz Rakiticiem/Busim i Arthurem/Vidalem.