- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1406 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
92 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Rastafarnianin
0
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1406 Culés
3
Przykład tego jak małość tych co teraz sie dorwali do koryta niszczy szansę Polski.
Lata 80-te - Polskę rozsławia na spory obszar Solidarność razem z Wałęsą. Mamy papieża, więc mamy dwa podmioty, którymi możemy się chwalić na świecie i pokazywać że jesteśmy super, ot takie nasze wizytówki.
Dziś Wałęsa sam zniszczył swoją wielkość, Solidarność stała się przybudówką partyjną, papieża nie ma. Starsi go jeszcze mogą pamiętać, ale nastolatkowie raczej nie. Krótko mówiąc dziś poza Lewandowskim nie mamy wizytówki na świecie (no chyba że kultem jednostki rozsławią biednego Lecha, szkoda mi tego człowieka i tego co z nim robi jego własny brat).
I zamiast wziąć taki WOSP zrobić z niego mega reklamę (w środku zimy zrobić impreze charytatywną na cały kraj, i zagranice tam gdzie są polacy, gdzie zbieramy 3x więcej milionów niż lludzi tu żyje to serio jest epickie) to ci wolą niszczyć, bo nie lubią 1 typa.
Sory takich mamy patriotów....
PS. A co mnie jeszcze najbardziej wkurzyło - rok albo dwa temu, lęzy starowinka na łóżku nowoczesnym z serduszkiem i do kamery (oczywiście zasłaniając twarz, taka odwaga) nadaje jaki to Owsiak zły i jak kradnie.
1
@Szklaner Cały tekst zniszczyłeś ostatnim zdaniem. Że jakich patriotów niby? Patriotyzm nie ma łatki PIS/PO-lewy/prawy.
2
@kerouac A czy to nie oni aby obnoszą się jaki to ważny patriotyzm? Jak wszystko musi sie teraz nazywać narodowe?
To w takich momentach jak dziś wychodzi patriotyzm, a nie w gadanie i nazywaniu wszystkiego patriotycznym.
0
@Szklaner A patriotą nie jest ten, który nie atakuje WOŚP, lecz jednocześnie wspiera dajmy na to fundację datkami? A przy tym nie wrzuca do puszki, bo postanowił poświęcić kasę na inne cele?
7
@Szklaner Dokładnie. Oczywiście każdy widzi patriotyzm inaczej ale dla mnie 100x bardziej patriotyczne jest wrzucenie dychy na WOŚP niż, zrobienie sobie tatuażu z PW...
0
@kerouac Czy ja stwierdziłem że wspieranie Wośpu to jedyny objaw patriotyzmu? Można i wspierać poprzez kupowanie wypieków starowinki dorabiającej do emerytury.
Dyskredytowanie ich to objaw anty-patriotyzmu, bo póki co widać dziesiątki tysięcy sprzętu od nich, a jak narazie żadnego dowodu na to że są nieuczciwi. Czyli robią dobrze, a oskarża się ich o złodziejstwo.
0
@Szklaner No o tym stale dzisiaj piszę. Nie ma sensu atakować samej inicjatywy, nie mi oceniać, czy to forma antypatriotyzmu (choć wątpię), ale na pewno jest to przejaw cebulactwa i bolszewickiej mentalności.