- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1269 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
66 odpowiedzi
Ilka
7
A po ciężkiej pracy dobry lodzik :) https://zapodaj.net/images/a19fde8b97e2d.jpg
24 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1269 Culés
52
Cucurella: ''W szkółce jest dużo utalentowanych piłkarzy, ale ten talent można pokazać głównie grając i dostając minuty.'' [fcbw]
5
@BarcaInfo By dostać minuty to najpierw należy trenerowi dać szansę by on mógł zawodnika wystawić. To młody piłkarz swoim podejściem i zaangażowaniem i pracą musi o tą szanse prosić a nie dostać tylko dlatego że jest wychowankiem La Masi. Koniec kropka, zespół z wieloma talentami spada z drugiej ligi hiszpańskiej a piłkarze oczekują że będąc grać w najlepszym klubie świata.
2
@Janiama tę szansę* :).
pewnie, bo Alena trzeci sezon nie prosi o minuty... bo Cuenca nie prosił, bo Puig tego nie robi... ;)
Skończ waść, wstydu oszczędź...
Trener nie ma jaj i tyle.
1
@Pedeudo Ty masz za to i to najważniejsze. Piłkarz zawsze się broni swoimi umiejętnościami jak jest taki kozak to zawsze może pokazać to w innym klubie. Pokaż mi jednego piłkarza z La Masi który w ostatnich 5 latach wszedł na najwyższy światowy poziom po odejściu z naszego klubu? A odchodzili jako młodzi utalentowani tylko że szans w klubie nie dostali. Jedno nazwisko
A co do Puig to chyba żartujesz prawda?
0
@Pedeudo Sprawdź znaczenie "Skończ waść, wstydu oszczędź"
0
@Gosciuu znam ;)
Język ewoluuje. Nie podałem tego w cytacie, także nie chodziło mi o oryginalne znaczenie
0
@Janiama hmm, to ma być argument? :D
Akurat od wielu lat Barca szkoliła inaczej od reszty przez co piłkarze z jej szkółki nie mogli się odnaleźć w topornych stylach gry prezentowanych przez zespoły środka, bo gdzie pójdzie taki młokos dla minut? Tylko do średniaków.
widać to nawet przy wypożyczeniach, ktoś jak dostawał szansę w Barcelonie to błyszczał, dla minut się go wypożyczało do klubu typu Granada i ciach.. nawet się do składu nie łapał. Przykład Sampera.
1
@Pedeudo Nie można się tłumaczyć złym użyciem tego frazeologizmu tym, że język ewoluuje. Poza tym, frazeologizmów nie dajemy w cudzysłów. Nie można sobie zmieniać ot tak znaczenia frazeologizmu, to jest błąd i to duży.
0
@Gosciuu w takim razie wybacz ;).
Mogłem dodać w nawiasie (valverde) między wstydu i oszczędź.