La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1316 Culés

0

Słuchając kolejny raz reklamy jednej z sieci sprzedającej RTV AGD zastanawiam się czy zdarza się taki okres, że tam nie ma wyprzedaży:)

0

@blaugrana1980 Wyprzedaż to tylko z nazwy, produkty kosztują w sumie tyle co zawsze, jedynie kartki z cenami są na żółto plus wykrzyknik

konto usunięte

0

@blaugrana1980 wyprzedaże zawsze są, Takie sklepy mają tyle towarów z tylu kategorii, że wszędzie co jakiś czas za chwilę wjedzie nowy model czegoś tam, więc o- trzeba się szybko tych starych pozbyć- ciach: wyprzedaż..
do czego pijesz? ;)
Media Expert, Media Markt, Euro RTV AGD (chyba tak to się pisze..), cały świat tak robi.

0

@Pedeudo Piję do Media Expert, przez cały rok w reklamach mają wyprzedaże, trochę to żałosne bo pewnie w większości sklepów jest jakiś przeceniony towar, ale nie wykorzystuję tego non stop akcjach reklamowych tylko przy jakichś większych przecenach.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?