- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1541 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
2
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
48 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1541 Culés
7
ter Stegen - Roberto, Pique, Lenglet, Alba - Busquets, Rakitic, Arthur - Messi, L. Suarez, Dembele
Cillessen - Semedo, Murillo, Umtiti, Vermaelen (Miranda) - Vidal, Alena, D. Suarez - Malcom, Boateng, Coutinho
Tak na ten moment wyglądają nasze dwa składy. W drugim składzie dałem zawodnika z Barcy B, bo Miranda miał najwięcej występów na LO po za Albą. Z zawodników występujących w pierwszym zespole nie uwzględniłem Sampera i Rafinhie (wg transfermarkt wróci dopiero w maju :/). #konkurencja
0
@Katalonbar Mocna ławka o to chodzi! Wszystko idzie w dobrym kierunku.
0
@Katalonbar Nie no Umtiti tylko wyzdrowieje i pierwszy skład.
0
@Katalonbar Licze ,że Murillo się sprawdzi i go wykupią. Wtedy jedna szopka transferowa dobiegnie końca :)
0
@Katalonbar Semedo do pierwszego składu!
0
@skubi99 No wiesz, Lenglet miewał słabsze momenty, ale generalnie jego pierwszy sezon w Barcelonie jest obiecujący i nie wiem czy odda tak łatwo miejsce w składzie mistrzowi Świata.
1
@szymonex10 Ciężko mi powiedzieć kto jest lepszy na PO; Roberto czy Semedo? Dla mnie na tej pozycji obojętnie kto gra to i tak mamy spore braki jeśli chodzi o prawą stronę obrony.
Sugerowałem się po prostu tym na kogo bardziej stawia Valverde i że jest to Roberto to jest fakt.
0
@GenerałXavi Dla mnie nie ma czegoś takiego jak za darmo, każdy wie jakiej klasy zawodnikiem jest Umtiti i zgodzę się, że on czasami może nie grać, bo rotacje itp. ale jeśli jest zdrowy to on poziomem sportowym zawsze się obroni. Zobaczycie, że wróci zacznie może jeden lub dwa mecze po kontuzji na ławce i wskoczy, że Lengleta do pierwszego składu.