La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1245 Culés

4

Czyli Rabiot już raczej nie zagra u nas

34

@Robert_12_96 Całe szczęście.

5

@Robert_12_96 Oczywiście że całe szczęście :D jedyny jego plus to był fakt że był do wyjęcia za darmo. Poza tym koleś praktycznie nie grał, żądania finansowe jego mamuśki to czysty kryminał, nie jest ani doświadczony jak A.Vidal, ani perspektywiczny w takim stopniu jak De Jong ;) Pewnie pójdzie do Serie A czy cuś :V

5

@krzysiek-fcb-17 Bez przesady, żądania finansowe miał i tak mniejsze niż Frenkie, jest młody i mimo młodego wieki już doświadczony, nie tak jak Vidal, ale ciężko żeby 23 latek był bardziej doświadczony od 30 latka. Nie był zwolennikiem jego transferu, ale śmieszny mnie robienie z Rabiota człowieka, który nie umie piłki kopnąć, a z Frenkiego jakiegoś boga.

0

@Veb1233 Nikt nie robi z De Jonga Boga XD Sam mam wiele wątpliwości i nie przemawia do mnie aż tak by gloryfikować jego transfer na Camp Nou. Widzę że nie wyczaiłeś kontekstu, a i banałem rzuciłeś konkretnym :V Chodzi o to że jak robić transfery do takiego klubu jak Barca to albo kogoś kto nam pomoże swym doświadczeniem i ograniem jak Vidal czy Boateng, albo kupować kogoś perspektywicznego, kogoś kto nie będzie aż takim kotem w worku jak Rabiot. Umówmy się to nie fifa gdzie stosowałem praktyki wyrwania kogoś z kończącym się kontraktem i zaraz sprzedażą i zyskiem na poziomie 20 mln :V Z pewnością nie bylibyśmy stratni, ale mamy w obwodzie pewnych wychowanków, kilku zawodników w kadrze no i Holendra o którego zabiega pół europy, więc zapchanie ekipy kimś kto może i umie kopnąć piłkę, ale na ile prosto to nie wiemy - było by jak dla mnie zbyt dużym ryzykiem ;)

0

@krzysiek-fcb-17 Co do tego robienia z De Jonga boga, to nawet nie pisałem o Tobie, tylko generalnie o La Rambli. Bo z tego co tutaj czytam to wynika, że Frenkie to Bóg, a Rabiot to grajek na poziomie Douglasa. I moim zdaniem Rabiot to nie jest kot w worku. Już z pewnym bagażem doświadczenia i byłby pewnie solidnym zmiennikiem. Chciałem, żeby De Jong przeszedł do nas, ale to 80 mln to jest moim zdaniem spore ryzyko, za 50-60 jeszcze rozumiem, ale 90 to spora przesada.

0

@Veb1233 Zdecydowana przesada... Ma potencjał, jest młody ale do jasnej cholery granica 80-90 mln powinna być zarezerwowana tylko dla graczy z prawdziwego topu. Martwi ta kwota i to jak zawodnik będzie w stanie unieść ciężar tak drogiego transferu. Jeżeli dojdzie do skutku to oby wszystko wypaliło z nim.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?