La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 773 Culés

0

Jedyne czego można się obawiać przed dzisiejszym meczem to naszej gry obronnej. Mam nadzieję, że nie wyjdzie Roberto, bo on jest zwyczajnie słaby. Robi głupie błędy. Cały czas coś kuleje gdy nie ma Umtitiego. Jeśli chodzi o atak to bez wątpienia to nasza najmocniejsza strona i środek pola również.

konto usunięte

7

@Katalonik97 Co jak co, ale Roberto swoja robote robi w klasykach.

0

@Katalonik97 Mam nadzieje, ze wyjdzie Roberto, bo jest o 2 klasy lepszy w takich meczach od Semedo.

0

@Katalonik97 Jakoś jego gra w tym sezonie nie porywa i nic nie wskazuje na to, aby akurat w tym meczu odpalił.

0

@Katalonik97 Jakos po kontuzji z Interem i Realem pokazal, ze jak ma zagrac na pelnych obrotach, to potrafi. Nie wiem, inne mecze ogladasz? Sevilli nie widziales, jak "probowala", ale jej nie wychodzilo?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?