La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1165 Culés

konto usunięte

1

Nie oglądam na codzień NBA i chciałbym zapytać wyjadaczy jak widzicie odejście Marcina Gortata? Zagra jeszcze w NBA i jeśli tak to jakiego klubu się juz zaopatrzyc w koszulkę? haha

konto usunięte

0

@polskineymar W tym momencie Gortat ma wolny kontrakt a takiego zawodnika można jeszcze przez kilka tygodni zatrudnić. Kluby jednak czekają kto jeszcze znajdzie się na takiej liście. Najczęściej korzystają z tego zespoły które liczą na długie i ciężkie boje w play off. Tak naprawdę może Marcin trafić do wielu klubów lub już nigdy nie założyć koszulki w NBA. Ja stawiam jednak na GSW

0

@polskineymar Marcin notuje coraz większy regres od jakiegoś czasu. Wiek robi swoje, gość nie zbiera już tak jak kiedyś i nie zdobywa wielu punktów. Dodajmy do tego to, że nie jest to ktoś kto rozciągnie grę rzutem zza łuku. Wątpię, że ktoś weźmie 34 letniego centra tylko dla tego, że stawia fajne zasłony, od czasu do czasu zdobędzie punkty pod koszem i ma tylko niezłą obronę.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?