La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1645 Culés

1

Eh, no trudno - jedni mówią, że szczęście sprzyja lepszym, inni, że głupi ma zawsze szczęście. Niech każdy se wybierze swoje. Najbardziej boli mnie to, że Real - ponownie - pokazuje bardzo, bardzo przeciętny futbol, ratują go zewnętrzne czynniki, niezależne zupełnie od ich determinacji czy umiejętności (poprzeczka, spalony, system VAR), a i tak komentatorzy są pod wrażeniem wielkiego Realu, które pewnie zmierza po 4 LM z rzędu. Ale nie zapominajmy, że to jednak Real Madryt - prędzej czy później VAR wykaże coś co zrobił Ramos, albo cofnie im bramkę, albo przyzna karnego rywalom. Nie wierzę, że Real nie straci na wideo weryfikacji, a im później tym bardziej bolesne będzie pożegnanie z ich ulubionym turniejem. I tego im życzę z całego serca :P

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?