- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1673 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
100 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
45 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1673 Culés
7
"Nie wiem kim jesteś, ale cie znajde i wygram z tobą 1:0" - Diego Simeone.
3
@Szklaner Można się śmiać z Simeone, ale 1:0 to 3 punkty. Jak Atletico zdobędzie mistrzostwo to nikt nie będzie im wypominał, że wygrywali po 1:0, a będą gratulować, że pokonali Real czy Barcelonę. ;)
2
@student97r Ta, zdobędą mistrzostwo, patrząc na to jak potrafią gubić punkty to nie wydaje mi się aby podnieśli puchar, nadal uważam że jak my nie wygramy ligi to zwyczajnie się ośmieszymy
1
@Chwytliwy Napisałem, że jak zdobędą. :) Nigdy nic nie wiadomo, to jest sport. Zawsze warto podać w takich sytuacjach Leicester, które miało spaść, a zdobyło mistrza. ;)
0
@student97r Leicester to jest akurat abstrakcja, no i w sumie idealne wykorzystanie słabego momentu Premier League, zobacz że tylko wtedy Arsenal coś grał , a City szykowało się na zwolnienie Pellegriniego, United Van Galla padało, Chelsea było w koszmarnym stanie po zwolnieniu Mou i musieli ogarniać to Guseem, Tottenham dopiero co się budował, Liverpool także musiało się ogarniać po tym co stało się z Rogersem
Także wygrana Leicester to raczej wykorzystanie wtedy kryzysu Ligii Angielskiej gdzie jedynie Arsenal prezentował sie odpowiednio
1
@Chwytliwy Nie, Leicester po prostu grało świetną piłkę. Zgadza się, te najlepsze drużyny nie spisywały się najlepiej, ale Leicester sami sobie wywalczyli mistrza, bo równie dobrze mogli spotkań nie wygrywać i grać beznadziejnie, a tak nie było. Pokazali tylko, że w sporcie wszystko jest możliwe, a to tylko jeden z wielu przypadków. :) Sport już wiele razy uczył pokory. ;) Osobiście nigdy nie skreślam rywala, zwłaszcza jak jest w dość bliskiej odległości jak Atletico czy Real, a do końca zostało sporo spotkań. ;)
0
@student97r Jasne, ale nie zmienia to faktu że i tak wykorzystali jak najlepiej słabość wtedy angielskiej ligi, pamiętam że nawet wtedy taki Southampton grał bardzo dobrze, a teraz wiemy gdzie są Święci, mimo tego jak gra tam kapitalnie Jan Bednarek(pewnie w lato odejdzie do topowego klubu)
Pamiętam jak grali, naprawdę to było cudowne dla oka, ale także wykorzystali po prostu zastój w tej lidze, potem zobacz jak szybko każdy się ogarnął i jak Chelsea Conte zmiotło ligę
0
@Chwytliwy Najlepsze kluby nie były sobą, to akurat prawda. :) Chelsea to oddzielny temat, bo następny sezon był już nieudany. :D Taka huśtawka. :)
0
@student97r Jak to w Chelsea, raz dobrze, raz fatalnie, może się ogarną jak pozbędą pcheł typu Willian
0
@Chwytliwy Liczę na to, że niektórych zawodników trzeba po prostu się pozbyć przy całej sympatii i szacunku do nich. :) Zobaczymy w lecie.