La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1541 Culés

konto usunięte

1

Tak jak pisałem przed meczem remis przyjmę z pocałowaniem ręki ale myślałem o bramkowym. Mimo wszystko więcej spodziewałem się po Lyonie i szczerze trochę mnie rozczarowali swoją grą. Co do Barcelony cóż, kto czytał moje wpisy przed sezonem to wie co myślę o obecnej drużynie. Obyśmy awansowali bo trochę głupio byłoby odpaść na tym poziomie rozgrywek aczkolwiek nie zdziwię się jeżeli to się stanie.

0

@Janiama W sumie jak sobie przypominam twój wpis że mamy słabsza kadrę niż sezon temu to nie chciałem sie z tym zgodzić w żadnym wypadku ale jak teraz o tym pomyśle...

konto usunięte

0

@sebo939 Iniesta, jedno nazwisko mi wystarczy. Nik nie rozumie ile my straciliśmy gdy ten chłopak odszedł.

0

@Janiama Moim zdaniem Iniesta nie jest jedynym powodem naszej kiepskiej gry. Pamiętajmy że on też uczestniczył kompromitujących porażkach w LM gdzie sam wyglądał jak we mgle. Problemem jest na pewno wiek naszych piłkarzy. Widać że bardzo chcą ale motorycznie wyglądają po prostu źle. Messi bardzo stracił na szybkości a po tej kontuzji widać jeszcze inne braki, Suareza nie ma co komentować. Musimy kupić 9 która z miejsca wskoczy do pierwszego składu

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?