La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1466 Culés

1

Mam nadzieję, ze ten news o Gomezie z Celty to tylko plota. Barca potrzebuje bombera, który będzie ładował bramy jak szalony, a nie kolejnego defensywnego napastnika z max 15 golami co sezon xD w obecnej drużynie gole potrafi strzelać tylko Messi i Suarez ( w odpowiedniej formie )

5

@KingKahuka Weź człowieku skończ.

konto usunięte

4

@KingKahuka Ciekawe ile dla ciebie ma strzelać piłkarz który gra w Celcie.

konto usunięte

0

@MarioVeB! Eto'o zdobywał nagrodę Pichichi grając w Mallorce.

konto usunięte

0

@masq I Co z tego? Skończ żyć historia.

konto usunięte

4

@MarioVeB! Hahaha xD jesteś merytoryczną bestią naprawde xD hahaha xD

konto usunięte

1

@masq Widze kolejny emocjonalny wylew?

Maxi Gomez jak na gre w Celcie ma Bardzo dobre liczby, a do tego co jest kluczowe potrafi obsługiwać kolegów asystami. Nie jest to typowa 9 jemu gra bliżej środkowej lini czy na skrzydle nie sprawia kłopotu.

Do tego mimo warunków fizycznych jest bardzo mobilny wiec wymiana pozycji nie sprawi mu kłopotu .Cech naturalnych jak gra z przeciwnikiem na plecach czy dobra gra głowa nie muszę wymieniać.

4

@masq No chyba nie. Eto'o nagrodę Pichichi zdobyl tylko raz w sezonie 2005/2006, kiedy był już zawodnikiem Barcelony. Nie pisz głupot.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?