La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1177 Culés

6

Wczorajsze 3 punkty może być bardzo ważne w kontekście dalszej rywalizacji ligowej.
Mecz wygrany, bez kontuzji, albo niepotrzebnych zawieszeń, ale to zwycięstwo daje nam "więcej niż trzy punkty". Daje nam spokój przed dwoma Klasykami, a przed nimi nikogo nie trzeba motywować i zmęczenie raczej też nie powinno wyjść akurat w tych starciach.
A w lidze zostaje nam właśnie El Clasico, trudny wyjazd ponownie do Sewilli, oraz kluczowy mecz z Atletico (na szczęście na Camp Nou).
A może któraś z madryckich drużyn dzisiaj straci punkty (albo najlepiej obie)...
@Gaucho weź ogladnij dzisiaj starcie o 20:45, a na rozgrzewkę możesz również to o 16:15. Będziemy wdzięczni ;).
Vamos!!!

7

@VamosRakieta Jestem skłonny stwierdzić, że jeżeli Real straci dziś punkty to powinniśmy rzucić wszystkie siły na rewanż w PK. Ewentualna porażka z Realem w Lidze nie będzie wtedy zbyt dotkliwa. W PK dzieli nas jeden mecz od finału który i tak jest po sezonie ligowym(jedynie ewentualny finał LM jest później) więc szkoda byłoby teraz odpaść.

0

@ShinobiQWE Jestem takiego samego zdania.
Wygrana (bądź remis 2-2 lub więcej) w środę da nam awans do finału i praktycznie zapewnienie sobie jednego trofeum.

0

@ShinobiQWE Jesli nawet nie straci to uwazam ze zdecydowanie mecz w PK jest wazniejszy

0

@mekston No właśnie. Mam nadzieję, że nie będzie żadnych kalkulacji i będzie ogień z naszej strony.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?