La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1450 Culés

0

Początek końca polskich skoków.

1

0

@tadzik447 Tak. Widzisz jakąkolwiek przyszłość w mlodych? Nasza kadra dzisiaj to 3 zawodników po trzydziestce + nie specjalnie młodszy Kubacki. Który trener będzie się trudzil z zawodnikami którymi bliżej końca kariery niż początku

0

@barcelonaLM Wolny i Pilch mają potencjał, może jeszcze ktoś do nich dołączy.

0

@barcelonaLM Już po Małyszu miał być koniec...

0

@tadzik447 To za mało, osiemnastolatkowie że Słowenii już robią zamieszanie w Pucharze Świata, a my się podneicamy że jakiś tam skoczek ma potencjał

0

@daniel32778 Po Małyszu był bezpośredni następca czyli Stoch, który w 2011 roku wygrywał na Planicy... Widzisz kogoś takiego teraz? Poza tym Żyła czy Kubacki jeszcze wtedy byli młodzi

0

@tadzik447 Może ja schudnę 20 kg i wezmę się za ten sport, to nie jest wykluczone. :D

0

@barcelonaLM Kiedyś w sudio przed jakimiś zawodami o Stochu mówiono, że nie wskoczy na poziom Małysza, bo Adam przebojem się wbił do czołówki, a Kamil małymi kroczkami dochodził do swojej najlepszej dyspozycji. Wróżono mu okolice pierwszej dziesiątki, nic więcej. Kubacki i Żyła też mieli być co najwyżej solidnymi zawodnikami, a są w czołówce. Tak więc różne rzeczy mogą się przytrafić. Schlierenzauer wygrywał za młodu wszystko jak leciało, a teraz co? Cień zawodnika.

0

@barcelonaLM To przyjdą lata posuchy i może wreszcie będziecie wdzięczni za to, co było przez te 20 lat, bo bez przerwy jest narzekanie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?