- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 544 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 544 Culés
55
Dlaczego uważam, że koniecznie powinniśmy zakontraktować De Ligta:
- Verma i Murillo na 99% odejdą
- Holender to transfer na grubo ponad 10 lat
- stan zdrowotny Umtitiego to jedna wielka niewiadoma
- Pique ma 32 lata i młodszy nie będzie. Poza tym to typ biznesmena i myślę, że stosunkowo szybko zakończy karierę (przynajmniej ta profesjonalna w Europie). Pamiętajmy tez, że on łapie formę dopiero na luty. Głupio trochę teraz tak pisać, bo jest w strasznym gazie, ale prawda jest taka, że 2 rundy jesiennej z rzędu miał tragiczne
- Pique w tym sezonie zagrał w 100% meczów w lidze. Tak nie powinno być.
- De Ligt chce tu przyjść + obecność De Jonga pomoże mu w adaptacji.
- De Ligt w przeciwieństwie do Todibo sprawdził się w starciach z tymi najlepszymi. Todibo powinien albo pójść na wypożyczenie, albo być zmiennikiem pivota.
- z całym szacunkiem, ale ani Pique ani Puyol nie prezentowali takiego poziomu w wieku 19 lat. Chłopak gasił już Cristiano czy Mbappe. Przeciwko Bayernowi też rozgrywał wielkie mecze.
- jeśli pójdzie gdzie indziej jeden z naszych głównych rywali bardzo się wzmocni
0
@masq W 100% się zgadzam
Jedynie z forma Pique się nie zgadzam bo łapie ja w grudniu A nie lutym
0
@masq Kolejny naiwny który myśli ,że da się pogodzić 4 SO , którzy chcą grać w 1 składzie ?
0
@masq W końcu jakaś rozsądna opinia. Nie można odpuścić sobie teraz tego młokosa, bo za 2-3 lata będzie najlepszym stoperem świata.