La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1054 Culés

0

Doznałem kontuzji w miniowy weekend. Czy jeśli pojadę na ostry dyżur na USG kolana i powiem że miało to miejsce 2h wcześniej czy obędzie się bez płacenia i czy po wy konaniu badania mogą stwierdzić, że kłamię i obciążyć mnie kosztami?

6

@tomek256 Przeczytałem kokaina zamiast kolana...

A co do samego problemu. Zmiany w kolanie po tygodniu mogą być znaczne i widoczne na usg. Polecałbym udać się do lekarza pierwszego kontaktu, który da Ci skierowanie na usg i jeżeli jesteś ubezpieczony nie zapłacisz ani grosza ;)

0

@tomek256 USG za dużo nie daje jeśli chodzi o kolana. Jedynie rezonans magnetyczny chodź na NFZ trzeba trochę czekać na takie badanie a prywatnie parę stówek.

0

@nieprzysiadalnosc Tak myślałem jeśli chodzi o te zmiany. Orientujesz się ile czeka się ze skierowaniem?

0

@matirix20 myślę, że naderwałem więzadło boczne

0

@tomek256 To zależy czy lekarz da na "priorytet" czy nie. U mnie niedawno został wykryty guz na szyi. Nie wiadomo co to jest. Czas oczekawiania na konsultacje to 3 tygodnie, w moim przypadku. Nie wiem, jak może być u Ciebie :/

0

@nieprzysiadalnosc Ok, dzięki wielkie

0

@tomek256 No problemo, mi amigo i powodzenia!

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?