- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1396 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
48 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1396 Culés
5
Tak jak pisałem o Football Leaks że to będzie wielka strata, bo to jedyny był taki newsletter który dostarczał nam informacji które przeistaczały się w fakty o tym jakie szemrane interesy prowadzą kluby w sprawie kontraktów i wydatków itd itd
Na szczęście dzięki Football Leaks przed odejściem dokonało jednego, ew dobiło Manchester City, i być może PSG niedługo
Przedwcześnie można im podziękować
0
@Chwytliwy Mam nadzieję, że szybko pojawi się coś podobnego do Football Leaks.
2
@BigShaq Oby oby, bo Football Leaks było cudowne, jedyne w swoim rodzaju, i w pewnym rodzaju rewolucyjne, ale czy ktoś chce igrać ze światem? Nwm
0
@Chwytliwy Nawet nie wiadomo ile ofiar zostało dotkniętych przez Football Leaks
0
@Chwytliwy Źle to ująłem. Na pewno pojawi się coś w stylu Football Leaks. Pytanie czy długo będziemy musieli na nie czekać.
Ryzyko jest spore bo wyciągając brudy można nieźle zrobić koło tyłka różnym wpływowym ludziom.
0
@barcelonaLM Mam nadzieję że jak najwięcej
0
@Chwytliwy Chyba źle mnie zrozumiałeś, chodziło mi o to, ile ludzi czymś przepłaciło - oby nie życiem - kiedy oni sami ujawniali akty w Football Leaks lub próbowali
0
@barcelonaLM nie wiem, podobno gość działał w pojedynkę, ale zapewne miał informatorów którzy do dzisiaj się ukrywają, ja uważam że gość miał wtyki od nawet zwykłych sprzątaczy którzy mogli podsłuchać rozmowy, bądźmy szczerzy, od takich bierze się informacje, więc zgadzam się że tak może to wyglądać, władza jednego nie lubi, jak ktoś wychyla się przed szereg