La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 672 Culés

3

Marciniak sędziuje - trzeba się przygotować na to, że Lyon będzie nas po kostkach kopał bez konsekwencji, niestety. Nigdy nie lubiłem arbitrów, którzy pozwalają na więcej niż mniej. I tu nie chodzi o Barcelonę tylko, po prostu osobiście uważam, że psuje to potencjał na ładny mecz. Z tego samego powodu nigdy nie podobało mi się sędziowanie Webba.

3

@PJ777 Marciniak tragedia.............

0

@PJ777 A ja zdecydowanie odwrotnie, wolę jak sedzie nie gwiżdże co kilkanascie sekund i nie przerywa gry przy najmniejszym kontakcie bo właśnie to psuje "potencjał na ładny mecz.".

0

@Bobo25 Jasna sprawa, też to w pełni rozumiem. I skrajność w tę stronę jest bardzo męcząca dla oka. Mi bardziej chodzi o to, że Marciniak (z tego, co go obserwowałem dotychczas) to jest ta skrajność w stronę odpuszczania. A w sędziowaniu żadna z tych skrajności nie jest dobra.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?