La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1256 Culés

0

Wytłumaczy mi ktoś dlaczego Polska nie może grać formacją 4-3-3 ?
Obrona by była wzmocniona, pomocników też mamy dobrych w trójkę by dali radę. Napastników mamy światowej klasy Piątek, Lewy, Milik ( mega ofensywa ).
Znów zagramy jak ci** :) i odlecimy po paru meczach :D

0

@monsterrize Wyobrażasz sobie Milika i Piątka czy Lewego na skrzydle? Czy może Polska bez skrzydłowych?...

1

@Krystian1899 3 klasyczne dziewiątki :D typowa taktyka Janusza.

0

@monsterrize Wytłumaczę, w takim ustaleniu potrzeba szybkich graczy na pozycję nr 7 i 11 a wśród trójki która wymieniles/as takich nie ma ;) każdy z tych graczy dobrze czuje się na pozycji nr 9 ewentualnie w ustawieniu na dwóch napastników

0

@monsterrize XDDD

0

@Bykunn Wiem o tym, ale gdyby dobrze poustawiać pomocników zmodyfikować formację to może by to zagrało. Też zastanawiam się czy taki Milik czy Piątek nie mogli by na tych skrzydłach trochę pozostać z tyłu i grać fałszywe dziewiątki, tak spekuluję bo z normalnym ustawieniem wyglądamy przeciętnie w Europie.

0

@MrShakira Kombinuję z ustawieniem trzech 9tek, bo mamy ogromny potencjał na tej pozycji i chcę to jakoś pogodzić. Talent jest u każdego, fajnie by było cały potencjał wykorzystać.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?