La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1490 Culés

0

Jak myślicie czy prócz debaty która będzie teraz w Niemczech o zapaści ich futbolu w Europie i Świecie ( Reprezentacja MŚ i Kluby LM ) to czy Bayern w końcu wymieni dziadków na nową krew z najwyższej półki ? Teraz tacy kosztują po 80 mln + i jakoś nie widzę Hoenessa który wydaje takie pieniądze na jednego piłkarza... A takich tam potrzeba 3-4... Obecna ich gra jest wolna, bez iskry i siły a przede wszystkim wiary jaka pokazał w Turynie np Ronaldo.

Coś mi się wydaje że Bayern może się stać takim Europejskim Arsenalem który przez pryzmat pazerności na transfery będzie uważany za średniaka a nie Potęgę jak to było w ostatnich 10 latach szczególnie.

1

@FC1899Barca Podobno mają juz zaklepanego Lucasa Hernandeza, Benjamina Pavarda i Timo Wernera.

0

@FC1899Barca Na początku sezonu któryś dyrektor z Bayernu mówił że za 33 latka nie zapłacili by tyle co Juventus

1

@FC1899Barca Napewno ich wymieni bo Ribery i Robben odchodzą po sezonie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?