La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1045 Culés

3

Ostatniego gola w ćwierćfinale LM Leo Messi zdobył uwaga! w 2013 roku, trochę słabo to wygląda trzeba przyznać

konto usunięte

3

@Phatro Za to w półfinale trafił 14/15 Także takie to są statystyki
Głupie gadanie i tyle jeśli grą przykłada się do wyników nie musi strzelać.
vide wczoraj Suarez.

15

@MarioVeB! A czy ja coś mówię? Znowu się dopierdzielasz na siłę, ja podałem tylko statystykę i chyba nie można się kłócić z faktem że 0 bramek w 10 ostatnich meczach ćwierćfinałowych to dramatyczny wynik jak na najlepszego piłkarza wszechczasów

konto usunięte

0

@Phatro Żaden dramat. Tylko zwykłe demonizowanie .

2

@MarioVeB! Biorąc pod uwagę, że 4 na 5 razy odpadliśmy w tych ćwierćfinałach to jednak słaby wynik. Gdyśmy awansowali, a Leo grał swoje to co innego. W tych ćwierćfinałach(2x Atletico, Juventus, Roma) Messi dostosowywał się do drużyny czyli był nijaki, na pewno nie można powiedzieć, że grał świetnie a odpadliśmy przez resztę drużyny. Messi nie dał żadnej wartości dodanej(takiej jak dał wczoraj) w tych meczach z poprzednich lat i tyle.

0

@ShinobiQWE Może nie jest aż tak źle bo z Juve np się wyróżniał w 2015 z PSG też zagrał nieźle ale wszystkie dwumecze z Atleti i Romą to już był niestety dramat

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?