La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1751 Culés

konto usunięte

7

Luis Figo w rozmowie z "XLSemanal" porównał kibiców Barcelony i Realu Madryt.

Portugalczyk, który miał okazję grać obu klubach, podkreślił, że kibice Realu Madryt szybciej tracą cierpliwość do swoich ulubieńców.

- Real Madryt ma bardziej niecierpliwych kibiców. Ale przeżywałem różne chwile - ocenił.

Według Figo, lepsza atmosfera panuje na Camp Nou.

- W Barcelonie bardziej się podziwia swoich piłkarskich idoli. Gra w takiej atmosferze to prawdziwa przyjemność. Jeśli coś idzie nie tak, to tam nie jesteś tak bardzo opieprzany przez kibiców - dodał.

Był zawodnik zaznaczył stwierdził, że kibice "Los Blancos" są po prostu bardziej wymagający.

- Real Madryt ma fanów, którzy są przyzwyczajeni do tego, że sytuacja zawsze musi być najlepsza. Poprzeczka przez nich zawieszona jest naprawdę bardzo wysoko - zakończył.

Zródło meczyki Pl

2

@Blaugranda Zwykły Judasz i żadne słowa tego nie zmienią

0

@Blaugranda Jemu to pewnie jeszcze szumi w glowie po tym rzucie roznym

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?