La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1547 Culés

konto usunięte

1

Chcą powiększyć mundial do 48 drużyn, wymyślają nowe KMŚ a w Hiszpanii robią turniej z superpucharu. Dla mnie to wszystko na siłę ale kasa musi się zgadzać. Mundial wiadomo, 48 drużyn to za dużo i prawie każdy się zgodzi. Po to są eliminacje by na turnieju byli najlepsi. Jeśli chodzi o KMŚ to obecnie jest dobrze, grają mistrzowie kontynentów. Problem bo wiadomo że drużyna z Europy wygra? Jak jest najlepsza to co zrobisz? Jak będzie nowa forma rozgrywek to i tak Europa je zdominuje. No i na koniec idziemy do Hiszpanii. Po co robić turniej w superpucharze? Nie ma nawet mądrych zasad co do uczestników. Finaliści pucharu i dwie pierwsze drużyny w lidze? Jak Barca jest w top 2 i w finale to gra trzecia drużyna z ligi? Trochę żenada. Szkoda że w piłce kasa jest najważniejsza

2

@QAZ W pełni się z Tobą zgadzam. Ja zawsze chciałem zmian, ale w innym superpucharze. A mianowicie Superpuchar Europy mógłby się składać z 4 drużyn. Finaliści Ligi Mistrzów i do nich dolosowywani finaliści Ligi Europy. Dotarcie do finału europejskich rozgrywek to sztuka która niektórym zespołom udaje się tylko raz na kilka lat. A w ten sposób przegrani finaliści mieliby szansę na taki puchar pocieszenia.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?