- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1129 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1129 Culés
33
Dziś mamy Międzynarodowy Dzień Szczęścia...
a ja Wam życzę, aby to szczęście było u Was każdego dnia...
8
@Odesseiron Jemu to szczęście by sie przydało i trochę wincyj rozumu.
https://streamable.com/igkaf
0
@SHIBA Tutaj to przede wszystkim rozumu. Szczęście to miał.
3
@Odesseiron No mial pecha bo nie miał kaka kasku, a na rowerze musisz mieć kaka kask, więc gdyby miał kaka kask to może łeb by go teraz nie bolał :)
Kaka kask bardzo ważna rzecz.
2
@SHIBA Brak kaka kasku to właśnie brak rozumu. A szczęście miał, bo mógł se ten łeb rozbić jak tę szybę.
0
@SHIBA Nie wiem czy sobie chciał piosenke zmienić czy pisał z kimś, ale na pasach też tak przechodzą z łbem wklejonym w telefon, ,a potem jest płacz, że już nie wspomnę o pisaniu sms-ów podczas jazdy autem.
0
@MesQueUnClub_87 To wyobraź sobie co się dzieje w Holandii gdzie rower to najpopularniejszy środek transportu. To co tu sie dzieje to jest masakra, naszczescie od lipca tego roku calkowity zakaz urzywania telefonu podczas jazdy rowerem.