La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 596 Culés

konto usunięte

3

Przecież Izrael nas rozjedzie z taką grą

konto usunięte

2

@Jakubxs XDD nom po jednym udanym meczu szkoda strzępić :)

0

@Hushovt Zobaczysz jak tak będzie. Geniusz Piątka nas uratował z Austrią i ślepota sędziego

konto usunięte

0

@barcelonaLM Gościu proszę cie zagraliśmy dopiero jeden mecz chcesz mi powiedzieć,ze z góry wiesz jak zagramy z Izraelem?...

1

@Hushovt powiem ci że tak może być,2 razy eliminacje nam super wyszły,teraz może być ciężej,oni się kopią po czołach...ale to naszych zawsze cechowało...potrafili zagrać cud z Portugalią,Czechami,Niemcami by pozniej męczyć się z San Marino,dostawać z Słowenią i Słowacją po babolach wszechczasów xD

konto usunięte

2

@Hushovt Zagraliśmy już z 7 meczy za Brzęczka i tylko 1 wygraliśmy

konto usunięte

1

@Hushovt Nie, ale zrównując nasz mecz z Austria ,a ich to dzień a noc. Sedzia zabrał remis Austrii ,a tu nie mają o czym gadać

0

@MarioVeB! sędzia zabram im to co dał na Euro 2008 po prostu :) Karma

konto usunięte

0

@MarioVeB! Każdy mecz jest inny wystarczy lepsza forma naszych i gorszy dzien Izraela i przy dobrym wietrze będziemy mieć spokój w eliminacjach daleko mi to ferowania wyroków owszem Brzęczek nie za bardzo się nadaje na trenera ale mimo wszystko ja dam mu szanse jak spieprzy eliminacje to poleci ;p

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?