La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 886 Culés

58

- Valverde: ''Coutinho jest dla nas ważnym piłkarzem i wszyscy czekają na jego najlepszą wersje. Musi poprawić niektóre rzeczy, a my musimy mu pomóc.''

- Valverde: ''Zespół nie wygrał jeszcze żadnego tytułu, ale ludzie już mówią o dublecie czy tryplecie. Gramy dobrze we wszystkich rozgrywkach, ale nie zdobyliśmy jeszcze żadnego tytułu. Jeśli wygrywamy mecze to fani są szczęśliwi, ale jeśli przegrywamy to chcą mnie zabić.''

- Valverde: ''Dembele? Ma się dobrze, ale nie mogę podać dokładnego terminu powrotu. Może w przyszłym tygodniu wróci, albo jeszcze w następnym.'' [fcbw]

29

@BarcaInfo "Jeśli wygrywamy mecze to fani są szczęśliwi, ale jeśli przegrywamy to chcą mnie zabić."

Powinien dodać: Chyba że to LR. Tam zawsze znajdą się nieszczęśliwi i chcący mnie zabić.

Facet twardo stąpa po ziemi. Nie dziwię się że przedłużyli z nim kontrakt w połowie sezonu. Nie ma obecnie lepszego kandydata na to stanowisko.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?