La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1063 Culés

konto usunięte

2

Ja bym to widział tak jeśli chodzi o dozowanie sił naszych piłkarzy na ten kluczowy zbliżający się moment sezonu.
1. Villareal - rezerwy i kluczowi gracze jak Messi Suarez Pique Busquets Rakitic Alba powinnii odpocząć albo zagrać niewiele
2. Atletico - zagrać pełnym składem i z pełnym zaangażowaniem i rozstrzygnąć już ligę
3. United - Wiadomo podstawa i pełne obroty
4. Huesca - to samo co przy Villareal - rezerwy a może i nawet głębokie rezerwy
5. United - patrz pkt 3
6. Sociedad - też podstawa z małymi zmianami co bardziej kto zmęczony po LM.

I tak myślę byłoby najlepiej i rezerwy by rozegrały dwa mecze a i kluczowi zawodnicy myślę byliby wypoczęci, gotowi i zgrani na najważniejsze mecze z Manchesterem. A Wy jak byście to widzieli ?

konto usunięte

2

@dobryduch Żebyś wyłączył FIFĘ... Liga jest wygrana gdy jest wygrana! Rotacje tak, ale nie 7 naraz, bo to nikomu nie służy.

0

@dobryduch Villareal Mats Roberto Lenglet Pique Alba Arthur Vidal Rakitić Malcom Suarez Messi
Atletico Mats Roberto Pique Lenglet Alba Arthur Busquets Rakitić Messi Suarez Cou
Man United ten sam
Huesca Mats Semedo Samu Murillo Roberto Busquets Rakitić Vidal Dembele Messi Cou
Man utd to samo co w pierwszym
Sociead Mats Semedo Pique Lenglet Alba
Rakitić Busquets Arthur Dembele Suarez Messi
Jak trafię to stawiam 6 w totka

konto usunięte

1

@GregSTG W Fifę nie grywam, ale widzę, że potrafisz mierzyć wszystkich tylko swoją miarą. Czyli uważasz, że się na tyle znasz na piłce, że wymiana 7 piłkarzy by odpoczęli przed kluczowymi meczami to bzdety. Spoko szanuje, ale jakoś Pep, Zidane, Allegri potrafią wymienić pół składu na jeden mecz i wygrać mecz ligowy rezerwami gdy jest to konieczne, ale "znafcy" wiedzą lepiej. Zajedźmy wszystkich bo dla co niektórych ta przewaga w lidze jest jeszcze za mała by sobie pozwolić na margines błędu.

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?