La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1731 Culés

konto usunięte

1

Callum Hudson-Odoi w dzisiejszym meczu:
92% celności podań
85 kontaktów z piłką
62 podania
7 dośrodkowań
4 wykreowane sytuacje
3 odbiory
2 strzały
1 asysta (najmłodszy asystent Premier League w tym sezonie)
Źródło: twitter Squawka Football
Jeśli coś źle przetłumaczyłem, wybaczcie. :) Warto też dodać, że to 1 cały mecz 18 latka w Premier League. Aż się prosi o więcej szans dla Rubena i Hudsona patrząc na to jakich konkurentów o miejsce w składzie mają. Pedro i Willian to nie są Ci zawodnicy co jakiś czas temu. Pedro jako rezerwowy dobra opcja, ale Hudson częściej powinien zaczynać.

0

@student97r Kozak. Nwm czy nie lepszy od Sancho, dodatkowo jest lewym skrzydłowym. Takiego nam brakuje :)

konto usunięte

0

@szymon6847 Talent ma wielki, ale Sancho gra regularnie i osiąga świetne statystyki, dlatego na chwilę obecną Hudson-Odoi nie ma startu do Jadona. W przyszłości może być różnie, ale potrzebuje gry. Oby to było w Chelsea. Mam nadzieję, że trener (nieważne kto nim będzie w nowym sezonie) zauważy, że ten chłopak już potrafi grać w 1 składzie lepiej od skrzydłowych Chelsea.

0

@student97r W tym chłopaku jest tyle luzu, że to nie może sie nie udać. Dodatkowo rok do konca kontraktu :)

konto usunięte

0

@szymon6847 I to mnie trochę martwi. Podobno Chelsea daje mu kontrakt w wysokości 100 tysięcy funtów tygodniowo, ale on nie chce kasy, a regularnych występów. Nie wiem czy Sarri w nowym sezonie dalej będzie trenerem, w sumie byłbym zaskoczony gdyby tak było, ale mam nadzieję, że stanie się ważnym członkiem 1 zespołu. :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?