- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1579 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
100 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
45 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1579 Culés
0
Luis nigdy nie zawodzi w waznych meczach
1
@Barca1922 Ominęły cie ostatnie 3 lata w LM?
0
@Barca1922 Ekhem 2 ostatnie LM?
0
@ofenzywa Ominely Cie ostatnie 5 meczy z realem i 3 z Atletico ? A gole to noe wszystko
0
@Phatro Jak wyzej ..................
0
@Barca1922 Czyli nigdy nie zawodzi w wielkich meczach, dziekuje dobranoc XDDD
0
@ofenzywa Nie mecze z realem sa male :D przejdz do ofenzyfy strzel jeszcze jedno piwko i franek kimono
0
@Barca1922 Spakuj książki, bo w poniedziałek szkoła. Może tam się dowiesz co oznacza "nigdy". Pozdrawiam
0
@Barca1922 Faza pucharowa LM jest ważniejsza niż jakikolwiek mecz ligowy czy w PK no chyba że jest to mecz bezpośrednio o tytuł, i żeby nie było ja bardzo doceniam wkład Suareza w nasze sukcesy ale jak ktoś pisze że nigdy nie zawodzi w ważnych meczach patrząc na LM to jest kiepski żart i tyle, gole to nie wszystko ale jak się marnuje setki na potęgę i psuje większość akcji to nie ma już żadnego usprawiedliwienia
0
@Phatro Moze dla Ciebie liga mistrzow jest najwazniejsza ale dla mnie znacznie trudniej wygrac caly sezon ligowy niz lige mistrzow.A jesli chodzi o to ze Luis gra piach w lidze mistrzow to trzeba zaznaczyc ze nie tylko on bo od 3 5 sezonow Barca spisuje sie srednio zeby nie powoedziec ze slabo
0
@Barca1922 Dalej nie widzę żadnego uzasadnienia które by rozgrzeszało jego tragiczną skuteczność i sabotowanie części dobrych akcji, dla ciebie najważniejszy może być nawet i Puchar Króla, mało mnie to interesuje ale nie zakłamuj faktów i obejrzyj sobie jeszcze raz ostatnie 2 sezony Suareza nie tylko w LM albo prześledź oceny jakie otrzymał w tych meczach, fajnie że ostatnio trafił z Realem który ma fatalny sezon i fajnie że trafił z nimi też w zeszłym roku jak mieliśmy kilkanaście pkt przewagi i uratował nam raz remis z Atletico - faktycznie NIGDY nie zawodzi no ja nie wiem za co go ci ludzie tak hejtują
0
@Phatro Hejtuja bo to taki kibic jak ty co jak strzela to super wielki Suarez a jak ma gorszy okres to hejtuje ze gruby wolny potyka sie o.wlasne nogi... jesli chcesz sie podeprzec statystykami to radze sprawdzic kto co rok jest w pierwszej 10 najskuteczniejszych strzelcow. Rzeczywiscie jakis slaby ten Suarez
0
@Barca1922 Skąd ty możesz wiedzieć jakim jestem kibicem "Januszku" znasz mnie prywatnie że takie wnioski wyciągasz? Ja nikogo nigdy nie hejtuję dla zasady albo bo kogoś nie lubię tylko jeśli faktycznie są ku temu powody i na pewno też nie skaczę z radości podczas gdy 5 minut temu mówiłem że gość słabo gra, bo to jest zwykła dziecinada. Nie lubię natomiast bronienia na siłę zawodnika który faktycznie często zawodzi, trochę zalatuje tu hipokryzją bo najpierw piszesz że gole to nie wszystko a potem jedyne czym go bronisz to fakt że jest w top 10 strzelców, no i super że jest ale to nie wszystko czego się wymaga od 9 tej klasy