La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1512 Culés

47

Jak czytam jak to ciężko Carvajalowi grać 'o nic' to normalnie płakać mi się chce. Mówi to gość, który zarabia tyle pieniędzy... Ja w A klasie co niedzielę jestem napalony jak dzik, zdychajac resztę weekendu ze zmęczenia.

1

@adamt1996 W glowach sie poje.. Poprzewracalo i tyle.. Ale trzeba tez oddac. Wiekszosc graczy traktuje pilke jak zawod a nie pasje tak jak gracze w amatorskich ligach :)

2

@adamt1996 Jak mieli o co grać, to też nie było widać, żeby Carvajal wypluwałby płuca dla drużyny. Gość oderwany od rzeczywistości i nie dziwię się, że wpienił tymi słowami kibiców Realu.

konto usunięte

2

@adamt1996 On też był kiedyś taki napalony. Teraz ma wszystko co chciał osiągnąć jako piłkarz i po prostu czasami jest przesy. Stres w A klasie a presja na najwyższym poziomie to dwa inne światy i być może glowa po prostu nie wytrzymuje.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?