La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1594 Culés

0

To była kluczowa decyzja meczu ale sędzia główny tej powtórki nie widział bo mu VAR jej nie pokazał. Dlaczego?
Niemniej awans Totków cieszy bo uważam, że Ajax ich rozjedzie i finał będzie po Cruyff-owemu.

0

@Jordi10 Tylko wiesz, że ręka była przy ciele?

0

@Jordi10 I to jest głupota w piłce nożnej, kiedy jest ręka, a kiedy nie. Widać, że piłka prześlizguje się po ręce i spada na biodro/udo. Czy to nie jest ewidentna pomoc ręki?

0

@Grzesior667 Nie, bo prawdopodobnie ten sam efekt by był gdyby dotknęła biodra. Wiesz, że biologii nie oszukasz i nie usuniesz sobie ręki na moment? Llorente nawet nie widział piłki

0

@Jordi10 Myślę, że i tak jest to prawidłową decyzja. Llorente nie powiększał powierzchni ciała, a ręce ułożył jak powinien. W dodatku jeszcze chyba Alderweireld dotknął tej piłki, a odległość między nimi była mała. Jakby takie muśnięcia gwizdać, to by się okazało, że piłkarze muszą grać bez rąk.

0

@barcelonaLM Ok. Tylko, że jest jeszcze interpretacja sędziego.
Dla mnie gol jest prawidłowy, ręka przy ciele nie widzę tu ruchu do piłki ani powiększenia objętości ciała. Problem jest tylko w tym dlaczego sędzia na boisku nie mógł zobaczyć tej powtórki skoro VAR postanowił zareagować.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?