- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1206 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
48 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1206 Culés
0
Wywaliło mi windowsa na amen. Muszę przeinstalować system.
Chcę jednak zachować jeden jedyny plik (FIFA z dokumentów - w skrócie save gry).
Szukałem w necie ale mało informacji znalazłem.
Uruchamia mi się tylko płyta główna (ekran). Potem wyskakuje błąd bootmsg czy coś takiego.
Jakieś pomysły jak zgrać plik? Nie wchodzi w rachubę podpięcie dysku do innego kompa..
0
@michal26 Nagrywasz na pena program siergiej strelec z niego bootujesz program i odpala się windows z pendrive i mozesz wejść na dyski i zgrać co ci się
podoba
przy okazji jak odpalisz z pena wchodzisz w start>diagnostics>hd tune i testujesz dysk twardy możliwe, że wywaliło coś bo masz bad sectory na dysku
Tak to wygląda https://d2.alternativeto.net/dist/s/winpe-10-8-sergei-strelec_541330_full.png?format=jpg&width=1600&height=1600&mode=min&upscale=false
0
@michal26 Ale to wyskakuje ci błąd bootmgr? Spróbuj zrobić odzyskiwanie systemu z płyty z Wingrozą, choć powinno to robić bez.
Jak długo masz ten dysk?
0
@FutbolowyJanusz Dysk mam juz dość długo. Około 8-10 lat. Ale dysk sprawny. Informatyk już sprawdził to. Powiedział, że danych nie odzyskam, chyba że podepnę pod innego kompa dyski. Nie ufam mu jednak w 100%...zawsze są jakieś sposoby.
0
@taktyk93 jak mam to zrobić jak mi nie wchodzi do dosa ani nawet Windowsa nie wyświetla. Jedynie co, to do menu mogę wejść (pierwszy ekran jaki się pojawia. Od Gigabyte mam).
0
@michal26 Weź sobie wypal MHDD na CD lub pendrive'a i sprawdź pod kątem bad sectorów.
Tak swoją drogą, czy dysk wykazuje oznaki pracy? Szum, praca talerzy i czy go widzi w biosie?
0
@FutbolowyJanusz Dyski normalnie działają. Mówię. Gostek jeden mi to już sprawdził.
Kwestia tych danych. Potrzebuje tylko folder od fify. To moja jedyna uciecha aktualnie...jak w cos gram, to tylko q karierę w fifie.
0
@michal26 Spróbuj z odzyskiwaniem, a jak nie wyjdzie to postaw nowy windows obok starego.
Masz pirata? Save z gry powinien być w chmurze na Originie.