La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 730 Culés

0

Potrzebuje szybko odpowiedzi, stawiac nie stawiac.

Wygrana bardzo wazna potrzebuje 1k+

https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=OTk5MDM5NTE3NzI0NDgwMDoaKWK7u%2BoKYnbMzfo%3D&kind=MAIN

Chyba nie musze uzasadniać dlaczego dałem na Ajax aniżeli Totenham bez Sona i Kane

0

@GenerałXavi Nie nie lubie tylko widzę jak grają. Wystarczy spojrzeć na Ajax jak grają na wyjazdach. Dla mnie Totenham nie pokazał sie jakos super lepiej niż City a Ajax od Juve zdecydowanie.

0

@GenerałXavi Wyszli z grupy tylko dlatego, ze gralismy rezerwami na camp nou + borussia to zadne wyzwanie w tym sezonie patrzac na to jak roztwonili taka przewage w lidze i dostać tak od kogutów. Teraz nie maja sona i Kane wiec ciezko zeby cos ustrzelili takiemu ajaxowi. Dobrze ze piszesz ze sa nieprzewidywalni dlatego bedzie strasznie ciezko ich pokonac i ajax napewno bedzie chcial strzlic ponad 2 bramki na wyjezdzie zeby spokojnie jakies 2;1 1;1 u siebie dograc tak jak to mialo miejsce z rm i juve tylko ze 1 mecz u siebie grali

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?