La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1178 Culés

konto usunięte

2

Ja nadal uważam, iż pomimo tego że posiadamy w składzie Coutinho oraz Dembele to brakuje nam na skrzydle kogoś takiego kim był dla nas Neymar. Dembele po prostu brakuje umiejętności gry pozycyjnej. Wszystko chciałby kończyć błyskawicznie, a jak wiadomo Barcelona tak nie gra. Cieszy mnie dobra forma Coutinho, bo na starcie z Liverpoolem wszystkie działa muszą być załadowane.

3

@Kurkmen Dembele nie brakuje umiejętności gry pozycyjnej. Jemu brakuje rytmu meczowego.

konto usunięte

15

@SeeleyBooth Jemu ciągle czegoś brakuje. Jest już w zespole drugi sezon, a tak naprawdę nie złapał jeszcze dobrej równej formy. Nie mówię o jakichś pojedynczych przebłyskach, bo to przy takich umiejętnościach jest rzeczą oczywistą.

4

@Kurkmen Nie złapał formy, bo ciągle ma pecha z kontuzjami. Kiedy lapal już formę to został z konieczności wpuszczony w LM żeby ratować nam tyłek. Przez co pogłębił swój uraz.

konto usunięte

3

@SeeleyBooth No ok ja to rozumiem. Tylko kurde ile można czekać aż gość będzie w 100% mógł pokazać to co potrafi? Naprawdę kiepsko to widzę. Dla mnie to ciągle jest zagubiony chłopak, który czasami ma jakieś przebłyski. Mam nadzieję, że zamknie mi usta, oby jak najszybciej, bo serio można stracić cierpliwość.

8

@Kurkmen Przed tym ostatnim urazem był długi okres gdzie ciągnął sam naszą grę za uszy i to na pewno nie były pojedyncze przebłyski.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?