La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1398 Culés

1

Mam nadzieje ze nie bedzie sytuacji w ktorej do awansu zabraknie nam tej bramki Dembele bo chyba mu tego nie wybacze

31

@GeraltzKatalonii Jak skasztanimy 3 bramki przewagi w rewanżu to cała drużyna to będą zgniłe maślaki, a nie sam Dembele

1

@GeraltzKatalonii Jak drużyna do tego doprowadzi, to każdy będzie winny, a nie tylko Dembele

konto usunięte

8

@Striker Już szukają kozła ofiarnego na wszelki wypadek, żenada kuzwa

0

@Striker Tak wiem ale jakos strasznie mi szkoda tej sytuacji. Jakos z 4;0 by było pewniej. Spokojnie ludzie nie bede obwiniał tylko jego. Wiadomo ze wtedy cały zespół spieprzy ale bedzie bardzo szkoda tej sytuacji

7

@GeraltzKatalonii Wiadomo, powinien to strzelić, przy 0-0 sam pewnie byłbym wściekły. Ale wygraliśmy 3-0 i pozostaje tylko sie cieszyć, a nie przeżywać jedną akcję :)

2

@GeraltzKatalonii A gdyby było 4-0 i to była akcja na 5-0 to byś mówił "jakośa z 5-0 było by pewniej" to zawsze tak jest :D, trudno, Salah też mógł strzelić i już by tak łądnie nie było

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?