La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1391 Culés

1

Milner: Ciężko się nam się pogodzić z wynikiem, dominowaliśmy i stwarzaliśmy sobie sytuacje, rywale mieli zdecydowanie mniej sytuacji ale je lepiej wykorzystali. Staraliśmy się grać piłką i dyktować warunki przez co rywale mocno się cofnęli pod własne pole karne i grali z kontrataku po których strzelali nam bramki. Messi zrobił niesamowitą różnice i strzelił piękna bramkę. W rewanżu postaramy się odwrócić losy rywalizacji.

2

@Barca_Big_Moment Nie wiem czy Liverpool miał więcej sytuacji, ale trzeba przyznać że zasłużyli na gola lub dwa. Mamy trochę farta, że na rewanż zachowalismy czyste konto.

19

@kaladin A oni mają farta, że Suarez i Dembele zmarnowali takie kontry.

1

@Bagsik88 To prawda, tylko że tych kontr by nie było przy wyniku 3-2 dla nas. Trzeba naprawdę docenić nasz wynik :)

0

@kaladin Akcja Vidala...wtedy przed tymi akcjami Liverpoolu.

4

@kaladin Szczęście sprzyja lepszym :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?