La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1386 Culés

0

Toronto wygrywa z Philadelphią 101-96 i w serii jest remis 2-2, znowu kapitalny mecz Leonarda, ale tym razem otrzymał więcej pomocy ze strony kolegów.

konto usunięte

0

@CatalanVeBFCB Gasol dobry mecz, Lowry przyzwoicie jak na niego, ale powinien zdecydowanie więcej dawać drużynie. Embiid blisko triple-double, ale słabo punktowo. 76ers ciągnął Butler, Harris fatalna skuteczność, Reddick bardzo dobrze. Ben Simmons słabo. Z sezonu na sezon będzie mu coraz trudniej bez rzutu. Nieprawdopodobne, że gość mając takie warunku, taką inteligencję boiskową rzucać nie umie i to jeszcze na takiej pozycji. Raptors wracają do domu i mam nadzieję, że wejdą do finałów.

0

@student97r Tak po prawdzie to Lowry nie miał wielu rzutów w 4 kwarcie. Odniosłem wrażenie, że Kawhi wszystko chciał pod koniec meczu robić sam i bardzo rzadko pozbywał się piłki (co zważywszy na rzuty jakie trafiał i tak wyszło Raps na dobre), a czasem aż prosiło się o podanie do niekrytego kolegi.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?