- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1386 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
92 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Rastafarnianin
0
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1386 Culés
7
3. kolejka Brasileiro za nami!
Jedyną drużyną z kompletem punktów po 3. pierwszych kolejkach jest Atletico Mineiro. Z tej drużyny od razu trzeba zwrócić uwagę na Gugę - 20-letni prawy obrońca rewelacyjnie rozpoczął sezon i w 3 meczach ma już na koncie 3 asysty. Bramkę dla Corinthians strzelił 21-letni Mateus Vital. W ostatnim meczu 2 kluczowe podanie, 7 dryblingów i 6 udanych, 13 pojedynków i 9 wygranych i 1 przechwyt. Rodrygo kolejny raz 90 minut dla Santosu, a nieźle w środku pola Santosu radzi sobie 20-letni Jean Lucas. Antony i Jonas Toro kolejny raz pojawili się w pierwszym składzie Sao Paulo. Lincoln (środkowy napastnik, rocznik 2000) zagrał 71 minut w meczu Flamengo. Liczę, że będzie dostawał dużo minut w tym sezonie, bo potencjał ma duży. 21-letni Artur z Bahi strzelił kolejnego gola w tym sezonie. Aktualnie 2 trafienia na jego koncie. Na sam koniec szalony mecz między Gremio a Fluminense, który zakończył się wynikiem 4;5. Bramkę strzelił 20-letni Jean Pyerre. Kolejne dobre spotkanie Matheuzinho - 67 podań (91% celności), 2 kluczowe podania, 4 długie piłki i 3 celne, 2 dryblingi i 2 udane, 8 pojedynków i 7 wygranych, 2 przechwyty, 2 odbiory. Bardzo ładnie. Dla Fluminense kolejny raz bramkę strzelił Pedro! Kolejny raz po wejściu z ławki. Wkrótce powinien wrócić do wyjściowego składu. Bramkę dla Gremio strzelił także 23-letni Everton, który był już łączony z wieloma europejskimi klubami (2. gol w tym sezonie).
Zawodnicy U21 zaangażowani w najwięcej bramek w tym sezonie Brasileiro:
1. Guga; 3 asysty
2. Antony: 2 asysty
3. Joan Toro: 1 gol
4. Carlos Augusto; 1 gol
5. Jean Pyerre: 1 gol
6. Jean Lucas: 1 asysta
7. Marrony; 1 asysta
To w tej chwili w sumie wszyscy.
0
@ViscaBarca123 Nie ma tam jakiegoś nowego Neymara na LS :'D? Przydał by się do Barcy. Biali niestety sobie zapewnili Viniego i Rodrygo za sumę 3x mniejszą za dwóch niż my swoich ananasów :/
0
@Coutinho007 Na horyzoncie nikogo o takim potencjale nie widać.
0
@ViscaBarca123 Czyli przyjdzie nam poczekać. Szkoda, że tego Rodrygo odpuscili :(
0
@Coutinho007 Ja jestem fanem tego zawodnika, Piotrek też.
Sancho. Wiem, że zostaje w BVB (tak mówi, ale okno transferowe pokaże). Trochę taki mokry sen dla mnie. Mam nadzieję, że zagości na Camp Nou w niedalekiej przyszłości. Z innych opcji na lewą stronę to Sane (jeśli te plotki o chęci odejścia są prawdziwe), ale to też transfer z kategorii sen - trzeba w tym przypadku pożegnać Coutinho i rotować z Dembele.
0
@BigShaq Cou jeszcze sezon ma żeby się pokazać z dobrej strony, że jednak był coś wart co do Dembele... Ż jego zdrowiem to niestety nie jest zbyt kolorowo i jak w nowym sezonie będzie tak jak teraz, że Cou gra na alibi połowę sezonu a Dembele wypada na 3 miesiące to obu pożegnać i brać Sancho albo kogoś z dwójki Kluivert, Bergwijn. Sane to wiadomo kozak Ale prędzej bym w Jesusa uwierzył niż w Sane a jeszcze Sterling spoko opcja Ale pewnie kosmicznie drogi by był.
0
@Coutinho007 Ja od początku w tego mokebe Dembele wierzę. Ponad 30 meczów opuszczonych przez kontuzje to jednak sporo. Jednak mam nadzieję, że klubowi dietetycy i lekarze dostosują odpowiednie ćwiczenia oraz dietę żeby nastawić go odpowiednio. Wciąż ma 22 lata (czyli tyle ile Neymar po swoim 1 sezonie w Barcelonie).
Coutinho zapewne zostanie na kolejny sezon, tak jak Sancho w BVB. Jednak jeśli będziemy mieli powtórkę z jego gry, która prezentuje teraz nie powinno być zmiłuj tylko opchniecie za jak największą kasę.
0
@BigShaq Na chwilę obecną ani Coutinho, ani Dembele nie dają wiary na życie Barcy po Messim i Suarezie a kosztowało tyle, że byśmy śmiało nawet za tą kasę mieli na Lacazette'a i Hazarda... Chukwe Bukwe Ambalabamba jeszcze dawał nadzieję do póki nie kolejne urazy...