La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1989 Culés

0

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że ten sezon to była niepowtarzalna szansa na zdobycie Champions League, a co za tym idzie również trypletu, byłaby to wielka odpowiedź na 3 LM z rzędu w wykonaniu Realu - 3 tryplety. Osobiście uważam, że łatwiej już nie będzie i bardzo się zdziwię, jak wygramy Ligę Mistrzów w następnych latach. Z całym szacunkiem dla drugiej pary półfinałowej, ale z kim byśmy nie zagrali byłoby pewnie do przodu. A już w następnym sezonie wróci Real po rewolucji kadrowej, znacznie lepszy niż ten obecny i wyspecjalizowany w tych rozgrywkach. Do tego dojdzie jeszcze Bayern, Juve, City, PSG oraz oczywiście Liverpool. Po wczorajszym meczu nawet nie czułem złości, tylko raczej zażenowanie i niedowierzanie, że drugi raz z rzędu można odwalić taki numer. Niczego się nie nauczyli po Rzymie. Odpadli dokładnie w ten sam sposób, dla mnie to nawet gorsze, bo już mieli za sobą podobne doświadczenie i wiedzieli doskonale, czego mają nie robić, natomiast zawiodła moim zdaniem psychika, byliśmy zesrani przed powtórką z Romy, zamiast grać swoje, a Liverpool zagrał dokładnie to samo, co w pierwszym meczu, tylko zrobił to jeszcze lepiej, miał trochę szczęścia, a Klopp poprawił błędy z Camp Nou (brak TAA i Hendersona w 1 składzie plus świetne zmiany). My też zagraliśmy dokładnie to samo, różnica jest tylko taka, że zrobiliśmy to znacznie gorzej, popełnialiśmy indywidualne błędy, byliśmy nieskuteczni, daliśmy się znowu wciągnąć w ich grę, a Valverde nie poprawił błędów z pierwszego meczu (brak Semedo od 1 minuty, uparte wystawianie Coutinho który nic nie daje, złe reakcje w trakcie meczu). Na sam koniec, do tej pory zawsze broniłem zarówno Valverde, jak i Coutinho, ten pierwszy być może powinien zostać jeśli przedstawi że widzi gdzie leży problem i przedstawi jakieś konkretne jego rozwiązanie, ale Brazylijczyk moim zdaniem bezapelacyjnie się nie nadaje, jest bezjajeczny, za słaby w obronie i pressingu w defensywie aby grać w pomocy, zbyt wolny i przewidywalny aby grać na skrzydle. To tyle moich wypocin, dziękuję za uwagę.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?