La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1143 Culés

0

Po tym wszystkim co wczoraj zaszło, cieszę się że nie bylo mi dane wczoraj "na żywo " tego oglądać. Powiem tak , każdy miał w pamięci to co się wydarzyło rok temu . Piłkarze i sztab trenerski tym bardziej. I w sumie po pierwszym meczu na Camp Nou jakoś wyjątkowo byłem spokojny o awans , bo było widać że byliśmy bardzo zmotywowani. Szczególnie VIDAL i Messi . Widać było że grają jakby byli pierwszy raz w LM. po Waszych komentarzach widzę , że wczoraj było w drugą stronę - czyli brak jakichkolwiek woli walki. I tu się nasuwa pytanie... dlaczeho ? Valverde dał im tydzień oddechu , Messi i reszta byli w mniejszym stopniu zmęczeni porównując do meczu z Romy. Wydawałoby sie że Valverde ma pomysł na gre i wiedział ze na poczatku przycisnom I potem Barca będzie grać swoje. Strata bramki. No zdarza się 1: 0 . Później podobno gramy swoje.... reasumujac . Valverde na ten mecz praktycznie nic nie przygotował : ten sam skład . W dodatku te same zmiany , nawet przy innym kompletnie wyniku. Najbardziej boli fakt że on ma straszne klapki na oczach i robi wiecznie te same zmiany. Trzeba się zastanowic co poszło nie tak i muszą posypac się głowy. Uważam Że Rakieta k Coutinho są do sprzeda nia. Zapraszam do luźnej dyskusji jak macie jeszcze sily

konto usunięte

1

@Adiniesta W 100% się zgadzam połowa druzyny wyszła sparaliżowana. Myślę, że to jest kwestia głowy

0

@Barcacampones właśnie.... dlaczeho sparalizowana ? przecież wszystko szło po ich myśli...

konto usunięte

0

@Adiniesta Bo tak funkcjonuje głowa mieli w pamieci porazke z romą ktora przy wyniku 2:0 zaczeła ich paralizować

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?